Українська мова

Ви побачили у лісі плазуна. яка порада - слушна

Ответ
Всего ответов: 2

Похожие вопросы

Предмет
Українська мова, 03.03.2019 15:46, ДанилКаДми
Прочитайте текст . визначте тип 1 стиль мовлення , що предметом опису у ви- словлюванн | ? чи доводилося вам виготовляти писанку або ж за цено роботою ?
Ответов: 2
Предмет
Українська мова, 11.03.2019 17:42, никлася
3предложение с похидни и непохидни
Ответов: 3
Предмет
Українська мова, 12.03.2019 20:25, nnk1Eer7
Написать сочинение на укр-мове весняні роботи план 1 пора року 2 весняні дні 3 небо 4 дерева весною 5 що роблять у саду 6 обсяг і якість
Ответов: 1
Предмет
Українська мова, 12.03.2019 21:51, gleb24nic
Провідміняти числівник триста сорок
Ответов: 3
Предмет
Українська мова, 16.03.2019 23:43, apoploi
30 ! пересказ текста по плану «майбутня професія». вузькою залізничною колією на невеликій швидкості рухається уздовж лісопарку невеликий потяг. блакитні вагони злегка погойдуються на ходу. у вікнах — щасливі дитячі обличчя. тепловоз час від часу подає сигнали: «увага! будьте обережні! » це дитяча залізниця. водять цей дивний потяг школярі під керівництвом досвідченого машиніста-інструктора. я нерідкий пасажир цього потягу. і не тільки тому, що мені подобається кататися в ньому. веде цей поїзд мій друг олег. він старший за мене. олег опанував багато залізничних професій: спробував себе в ролі провідника, ревізора, попрацював у локомотивному депо. а зараз він навчився водити тепловоз. тепловоз цей пасує вагонам. він невеликий, зовні й усередині весь сяє чистотою. інструктор, наставник юних машиністів іван якович, строгий. він не допускає паління, неохайності в одязі, запізнення на рейс. від олега я довідався, що робота машиніста вимагає серйозної фізичної підготовки. от чому мій друг ранком робить зарядку, бігає, обливається крижаною водою. у школі він теж устигає. іван якович не допустив би в рейс учня. сьогодні, щоправда, потяг прибув на кінцеву станцію з запізненням. була непередбачена зупинка прямо в лісопарку. на колію з лісу вийшов красень лось. щоб не злякати це диво й краще розглянути лося, машиністи з дозволу івана яковича зупинили потяг. лось постояв, потім, піднявши голову, голосно затрубив і сховався в лісі. увечері вдома я розповів батькам про цю маленьку пригоду в лісопарку. мама зауважила: «от і ти, як олег, уже зараз почни придивлятися до професій». я сказав, що хочу, як олег, водити потяга. іван якович пообіцяв мені. але я повинний сам підготувати себе до цієї роботи. поки що мені далеко до олега — він міцніший мене фізично, краще навчається, більш дисциплінований. із завтрашнього дня почну нове життя. увечері заведу будильник, зроблю ранком пробіжку. підтягнуся в школі з тих предметів, що мені погано. я упевнений, що пройде небагато часу — і я буду вже не пасажиром, а сучасним залізничником — як мій друг олег. план: 1. дитяча залізниця. 2. друг олег – водій потяга. 3.вимоги івана яковича, наставника юних машиністів, до водія тепловозу. 4. пригода, що сталася на шляху потяга. 5. «от і ти, як олег, уже зараз почни придивлятися до професій». 6. я буду сучасним залізничником, як мій друг олег.
Ответов: 2
Предмет
Українська мова, 17.03.2019 16:29, FiXMy
Скласти речення зи словами: назустрич (прийменник) назустрич(присливник) на зустрич ( именник з прийменник); услид(прийменник) услид(присливник) у слид(именник з прийменник) !
Ответов: 2
Предмет
Українська мова, 18.03.2019 17:13, gulabyan42
Людина завжди була й буде самим любопытнейшим явищем для людини…, — сказав у свiй час вiдомий росiйський критик в. г. бєлiнський . i вiн був абсолютно прав. протягом всього життя нам дуже часто доводиться знайомитися з рiзними людьми, спiлкуватися, дружити. чому ж до одних людей нас немов щось притягає, нам хочеться бiльше довiдатися про ïх, стати схожими на них, а iншi люди залишаються для нас байдужнi? чим визначається те, цiкавий нам чи людина нi? багато хто вважають цiкавими людей, якi мають зовнiшню красу. звичайно, такою людиною приємно любуватися. однак чи досить зовнiшньоï привабливостi для того, щоб зацiкавити iншоï людини. якщо з такими людьми не про що поговорити, якщо ïхнi прагнення й почуття поверхневi, якщо ïхнiй розумовий розвиток, скажемо прямо, невисоко, то який iнтерес вони можуть представляти, чим можуть утримувати увагу? адже гарна рiч теж залучає погляди, нею любуються, але не бiльше. а згодом до неï взагалi звикають i перестають зауважувати. так само й з людьми, якi не мають нiчого, крiм зовнiшнiх даних а як часто доводиться нам зустрiчати розумних, утворених людей, якi прочитали гори книг, цiкавляться суспiльним i полiтичним життям, iсторiєю. вони — теперiшня скарбниця знань у всiх областях. але, поринаючи цiлком у науку, вони часто забувають про звичайне життя, з ïï радостями й лихами, з ïï стрiмким розвитком. такi люди не обертають уваги на те, як вони , у що одягнено, якими предметами й речами оточують себе. це iнша сторона медалi. i така людина, зацiкавивши на якийсь час своïм запасом знань, поступово стає усе менш цiкавим у людинi все повинне бути прекрасно: i особа, i одяг, i душу, i думки… составить план к тексту
Ответов: 1
Предмет
Українська мова, 18.03.2019 17:47, ideliya2006
Опишіть фізичну вправу для очей двома-трьома реченнями, використавши в них однорідні присудки й обставини та підкресливши їх.
Ответов: 1
Вопросов на сайте: 10003229