Периметр треугольника abc равен 62 см. bc=17см, ab=сa. найдите длину стороны ab.

Решено
Узнать ответы
Математика 03.02.2021 17:32
111
200

Лучшие Ответы

 • crazzylolipoop
  crazzylolipoop
  23.05.2020
  4,7(34 оценок)

  1) 62-17= 45см АВ=Са,

  2) 45/2= 22,5 см Ав+АС

 • Открыть все ответы
 • Sofia2819
  Sofia2819
  04.06.2020
  4,8(100 оценок)

  Разобьем все 30 шариков на 15 пар подряд идущих шариков. В каждой паре хотя бы один белый значит белых хотя бы 15 шариков. Разобьем 30 шариков на 10 троек подряд идущих шариков. В каждой тройке хотя бы один синий шарик значит синих хотя бы 10 шариков. Разобьем 30 шариков на 6 пятерок подряд идущих шариков. В каждой пятерке хотя бы один красный шарик значит красных хотя бы 6 шариков. В сумме хотя бы 10+6+15=31 шарик что больше 30 значит невозможно. ответ: невозможно

  Подробнее - на -

  Пошаговое объяснение:

 • Luka2015
  Luka2015
  05.05.2021
  4,6(68 оценок)

  Пошаговое объяснение:Ми знаємо тепер, хто був той "людський хлопець", що зачарував своєю грою, а далі й закохав у себе дочку лісу, ніжну красуню Мавку. То — Лукаш, син селянки-вдови, небіж доброго і мудрого дядька Лева. У драмі не подано передісторії життя Лукаша, бо в цьому не було потреби. Початок його життя в творі збігається з першими кроками від дитинства до юності. Він з'являється біля лісового озера одного святкового дня на ранній провесні в супроводі свого дядька. Вся істота Лукаша, як і природа навкруги, переживала ту прекрасну пору цвітіння, коли серце переповнене мріями про щастя, а весь світ здається невимовно прекрасним. Хочеться жити і славити життя. І Лукаш славить його ніжним співом сопілки, яку він щойно вирізав і змайстрував у приозерних очеретяних зарослях.

  Із самого початку поетеса підкреслює неабияку музичну обдарованість юнака. Як за народною легендою перелітні птахи приносять на крилах тепло, так Лукаш своїм співом пробуджує в природі буяння життя. На спів його сопілки "спочатку на вербі та вільхах замайоріли сережки, потім береза листом залепетала. На озері розкрились лілії білі і зазолотіли квітки на лататті. Дика рожа появляє ніжні пуп'янки".

  Духовний світ Лукаша розкривається у його портреті. "Лукаш,— пише Леся Українка,— дуже молодий хлопець, гарний, чорнобривий і стрункий, в очах ще є щось дитяче; обраний так само в полотняну одежу, тільки з тоншого полотна; сорочка "на випуск" мережана біллю, з виложистим коміром, підперезана червоним поясом, коло коміра і на чохлах червоні застіжки; свити він не має; на голові бриль; на поясі ножик і ківшик з лика на мотузку".

Будущее для жизни уже сейчас

Мгновенная помощь

Из любой точки мира на любом языке

Поможет стать лучше

Решит любую задачу, ответит на вопрос

Используй как тебе удобно

В твоем телефоне, ноутбуке, планшете

Делай больше за тоже время

Знания AI сделает твою учебу и работу более результативней

Что ты хочешь понять?.

Задай вопрос Знания AI