.(Через раствор едкого натра пропустили 5,6 л. (н. у.) оксида углерода (iv). масса образовавшегося гидрокарбоната

Решено
.(Через раствор едкого натра пропустили 5,6 л. (н. у.) оксида углерода (iv). масса образовавшегося гидрокарбоната натрия равна а) 21 г. б) 42 г. в) 84 г. г) 22,4 л.).
Узнать ответы
Химия 03.02.2021 17:32
163
237

Лучшие Ответы

 • DFSAFSA
  DFSAFSA
  06.06.2020
  4,8(86 оценок)

  NaOH+CO2=NaHCO3;кол-во вещ-ва щелочи=5.6:22.4=0.25моль

   

  кол-во вещ-ва(NaHCO3)=0.25;m(NaHCO3)=0.25*84=21гр

 • Открыть все ответы
 • August12345
  August12345
  18.02.2020
  4,8(27 оценок)
  б – відстоювання. Як отримати прозорий апельсиновий сік? Свіжовижатий сік каламутний, тому що містить у собі м’якоть. Дамо йому постояти й через деякий час побачимо, що частки м’якоті опустилися на дно склянки, тому що вона має більшу густину, ніж вода. У верхній частині склянки сік став більш прозорим. Обережно зіллємо його в інший посуд.

  Таким же можна розділити суміші води та жиру. Тільки на відміну від частин м’якоті, жир не «піде на дно», а спливе на поверхню, тому що має меншу, ніж вода, густину.

  б – фільтрування. Розділення суміші крейди та води. Приготовану суміш крейди і води пропустимо крізь фільтр – щільний матеріал зі спеціального паперу чи тканини. Ми побачимо, що вода проникає через фільтр у посудину-приймач, а часточки нерозчиненої крейди залишаються на фільтрі. Фільтром може бути шар чистого піску або вати. У містах на водоочисних станціях застосовують саме піщані фільтри. Щоб забезпечити високу якість водопровідної води, жителі міста все частіше використовують побутові водоочисні фільтри.

  б – випаровування. Якщо пропустити суміш води і кухонної солі крізь паперовий фільтр, можна побачити, що сіль на фільтрі не залишилася. Отже, якщо речовина добре розчиняється у воді, то відстоювання і фільтрування не підходять для виділення її з розчину з водою. Для цього існує випаровування. Треба капнути невелику кількість суміші води і кухонної солі на скло й почати нагрівати його, доки вся вода не випарується. Після випаровування води на склі залишається пляма білого кольору. Це і є кухонна сіль.

  Як відомо, речовини бувають простими і складними, чистими та сумішами. А ще речовини поділяються на органічні та неорганічні. У тілах живої природи утворюються речовини, молекули яких складаються з дуже великої кількості атомів різних хімічних елементів. Ці речовини називають органічними. До них належать білки, жири та вуглеводи. Тіла неживої природи утворені з неорганічних речовин, наприклад: вода, кисень, пісок, алюміній, залізо, кухонна сіль. Молекули більшої частини неорганічних речовин, що зустрічаються в природі, мають у своєму складі невелику кількість атомів різних елементів.

  До складу всіх органічних речовин обов’язково входять атоми Карбону. Окрім Карбону, органічні речовини мають у своєму складі атоми Гідрогену, Оксигену, Нітрогену та деяких інших хімічних елементів. Речовини, що не містять атоми Карбону, належать до неорганічних. Але бувають винятки: вуглекислий газ, питна сода, хоча й містять Карбон, також належать до неорганічних речовин.

  Існування живої природи було б неможливе без органічних речовин: вуглеводів, жирів, білків. Бо вуглеводи та жири відіграють в організмі людини і тварини роль палива, що витрачається на роботу, яку вони виконують. Без білків живі істоти не можуть рости, розвиватися і мати потомство. Весь навколишній світ, за винятком гірських порід та води, – це переважно органічні речовини.
 • sestrichkitv
  sestrichkitv
  05.02.2022
  4,4(34 оценок)
  Оксид магния: MgO, оксид кремния: SiO, оксид водорода - вода, H2O
  Формула талька должна быть такая: aMgO+bSiO+cH2O
  Из пропорций получаем:
  a = 36k
  b = 56k
  2c = k
  a + b + c = 96k
  36k + 56k + c = 96k
  c = 4k, минимально c = 4, k = 8, a = 36*8 = 288, b = 56*8 = 448
  Получаем формулу:
  288MgO + 448SiO + 4H2O
  Но все это чушь, потому что на самом деле формула талька:
  Mg3[Si4O10](OH)2
  То есть вместо воды - гидроксильная группа ОН.
  А вместо оксидов - сложное соединение.
  Если ответом должна была стать ПРАВИЛЬНАЯ формула, то я не понимаю,
  как такое можно решить.

Будущее для жизни уже сейчас

Мгновенная помощь

Из любой точки мира на любом языке

Поможет стать лучше

Решит любую задачу, ответит на вопрос

Используй как тебе удобно

В твоем телефоне, ноутбуке, планшете

Делай больше за тоже время

Знания AI сделает твою учебу и работу более результативней

Что ты хочешь понять?.

Задай вопрос Знания AI